Kurumsal

Hakkımızda

Kalite, güven ve estetiğin kompleksi. Desen Mobilya oturma grubları ve kanepe imalatında ismiyle istenen, aranan bir marka.1990 yılında; 5.500m2'si showroom olmak üzere toplam 10.000 m2'lik açık alanda kurulup; üretim ve satışa başlayan firmamız, 2005 yılı sonu itibariyle 15.000m2'si kapalı,toplam 20.000 m2 alana ulaşmıştır.Desen Mobilya, üretici-tüketici ilişkisiyle en olumlu noktanın, tüketicinin desteği alınarak onun isteği doğrultusunda ancak kendi kalite ve amacından sapmadan, hizmet vermek olduğu inancındadır.Markamız güvendir, kalitedir. Bu çizgiden ayrılmadan devam etmek, tüketicinin memnun olduğu ürünü sunmak görev anlayışımızdır.

Basında

sondakika23

MUHİTTİN KAYA: "ELAZIĞ GÜZEL YERLERE GELECEK"

Desen Mobilya Yönetim Kurulu Başkanlığını yapan Muhittin Kaya, "Doğunun incisi olan Elazığ'ın yapılacak yeni yatırımlarla eski ihtişamına kavuşacak ve Türkiye'nin cazibe merkezlerinden biri olacağına inancımız tamdır.

Bizler Elazığ esnafları olarak elimizi taşın altına koymuşuz ve koymaya da devam edeceğiz. Bizler firma olarak Elazığ ve Elazığ'ı sevenlerinin her zaman yanındayız ve yanında olmaya da devam edeceğiz" dedi.